Kategorijos

Pristatymas

Prekes pristatome per prekės aprašyme nurodytą terminą, esant galimybėms šį terminą stengiamės  dar labiau sutrumpinti.

Šiuo metu vykdome akciją - prekes visoje Lietuvoje pristatome nemokamai. Baldus galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome visiškai nemokamai iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).

  • Už papildomą 15 € mokestį kurjeris gali sunešti baldus iki jūsų buto (jei yra galimybė).
  • Baldai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Baldai pristatomi prieš tai informavus klientą apie preliminarų pristatymo laiką.

Prekių pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgesnį terminą, nei jis nurodytas. Baldai į Kuršių neriją nemokamai pristatomi prisikaupus tinkamui užsakymų kiekiui. Jei galite, baldus greičiau galite atsiimti nuo perkėlos, kai baldai būna vežami Klaipėdoje. Apie terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.